Rekrutacja 2021/22

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami. Prezentujemy Państwu regulamin rekrutacji do Zespołu Szkół Akademickich na rok szkolny 2021/22. Udostępniamy wzór podania o przyjęcie do naszych szkół.

W związku z panującą sytuacją dotycząca zagrożenia wirusem, prawidłowo wypełnione podania należy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

rekrutacjazsa@wsa.edu.pl

* W sytuacji, kiedy kandydat chciałbym złożyć podanie do dwóch szkół (Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i Akademickiej Szkoły Ponadpodstawowej) lub na dwa kierunki, należy to zrobić na jednym podaniu z dopiskiem, które wskazanie jest pierwszym, a które drugim wyborem.

Zapraszamy również do pobrania i zapoznania się z naszą prezentacją mutlimedialną, która przybliży Państwu naszą bogatą ofertę dotyczącą projektów edukacyjnych.