Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:

Turek Barbara – dyrektor Zespołu Szkół Akademickich w Łomży

Nauczyciele:

Banach Robert – edukacja dla bezpieczeństwa

Borawska Beata – język polski

Cieślik Agnieszka – doradztwo zawodowe

Duchnowski Paweł – kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów, systemy operacyjne, urządzenia techniki komputerowej, witryny i aplikacje internetowe

Duda Ewa – język polski

Dzbeńska Aleksandra – podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza w branży informatycznej, wychowawca kl. 1B ALO

Dzięgielewska Beata – geografia

Filipkowski Marek – język polski

Jasińska Barbara – historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie

Karpik Kamil – informatyka, wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 2B ALO

Karwowska Anna – historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość, język polski, wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 1A ASP

Kodzis Piotr – lokalne sieci komputerowe

Kowalczyk Radosław – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 2B ASP

Lutrzykowski Adrian – religia

Makowska Monika – język angielski

Makowski Marcin – język angielski, język angielski zawodowy, wychowawca kl. 1C ALO

Muzyk Marcin – programowanie aplikacji internetowych, projektowanie baz danych, systemy baz danych, witryny i aplikacje internetowe, wychowawca kl. 2A ASP

Narewska Beata – chemia

Nowacka Aneta – język angielski

Polkowski Łukasz – administracja systemami operacyjnymi, montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych, projektowanie baz danych, systemy baz danych, systemy operacyjne, wychowawca kl. 1C ASP

Pupik Paweł – administracja systemami operacyjnymi, eksploatacja urządzeń techniki komputerowej, systemy operacyjne, urządzenia techniki komputerowej

Radlińska Małgorzata – matematyka, wychowawca kl. 4A ALO

Rosińska Małgorzata – język polski

Rybicka Natalia – chemia, fizyka

Sakowski Mariusz – bezpieczeństwo wewnętrzne

Sakowski Michał – bezpieczeństwo wewnętrzne

Samluk Leszek – informatyka, wychowawca kl. 3A ASP

Sikorska Monika – matematyka

Skołozdrzy Andrzej – bezpieczeństwo wewnętrzne

Szczeciński Marek – język angielski

Szulc-Wójcicka Anna – język hiszpański, wychowawca kl. 3B ASP

Szumowska Izabela – język angielski, język angielski zawodowy, wychowawca kl. 4B ASP

Tchórzewska Agnieszka – geografia, wychowawca kl. 1B ASP

Trepanowska Angelika – fizyka, matematyka

Trzeciak-Kowalczyk Anna – język polski, wychowawca kl. 3A ALO

ks. Urbański Sebastian – historia, religia, wychowawca kl. 2A ALO

Weber Marta – religia

Wiśniewska Bożena – biologia

Wróblewska Magdalena – matematyka

Zambrzycka Anna – filozofia

Zapert Izabela – język polski, wychowawca kl. 3B ALO

Zawojski Dariusz – bezpieczeństwo wewnętrzne

Zwierciadłowski Andrzej – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 1A ALO

Żebrowski Ernest – bezpieczeństwo i higiena pracy, programowanie aplikacji internetowych, witryny i aplikacje internetowe, wychowawca kl. 4A ASP

Żelechowski Wojciech – historia, język niemiecki


Pedagodzy:

Cieślik Agnieszka

Czarnecka Agnieszka

ks. Urbański Sebastian

Psycholog:

Łukasz Jankiewicz