Bal maturalny 2022

„Studniówka” to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego ucznia, który za kilka miesięcy przystąpi do egzaminu dojrzałości. Wyjątkowe również dla najbliższych maturzystów, ich rodziców, rodzeństwa, dziadków, ponieważ wszyscy przeżywają ten etap na swój sposób. To podniosła chwila także dla Dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli, bo któż jak nie oni widzą codziennie, jak na ich oczach dorasta młodzież, kształtuje swoje postawy i doskonali wiedzę i umiejętności.

Nie inaczej było w Zespole Szkół Akademickich w Łomży, gdzie w ostatnią sobotę ferii zimowych odbył się prawdziwy bal klas maturalnych. Podniosła atmosfera tego wydarzenia, niezwykłe zaangażowanie uczniów w przygotowanie tego dnia, pomoc Dyrekcji, opiekunów klas, kadry pedagogicznej, a także wsparcie ze strony rodziców – te wszystkie czynniki sprawiły, że to była wyjątkowa okoliczność, z piękną oprawą i niezapomnianą zabawą do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy wszystkim, że w tym roku udało się nam dotrzeć do tego upragnionego momentu i że wszyscy dali z siebie 100% możliwości. Zapraszamy do galerii zdjęć dzięki uprzejmości portalu www.mylomza.pl który jak zawsze towarzyszył nam i uwiecznił te niezapomniane chwile. 🥰🤩🥳💪👉✅❗

Bal maturalny 2022
akun pro thailand