Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie,

Jesteśmy na mecie okresu wakacyjnego i pora wrócić do szkolnych ławek. Już w najbliższy wtorek, 1-go września oficjalnie rozpoczniemy nowy rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy wszystkich na spotkania, które w związku z panującą dalej pandemią Covid-19, odbędą się inaczej niż miało to miejsce do tej pory.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem, który został stworzony z myślą o bezpieczeństwie nas wszystkich, stosując się także do zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Przybywając na rozpoczęcie roku szkolnego należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących w szkole

Procedur bezpieczeństwa w okresie Pandemii Covid – 19

oraz Wytycznych MEN, MZ i GIS/.

Dokumenty te znajdują się na stronie internetowej. Do szkoły przybywamy w maseczkach.